Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Uszkodzony czujnik parkowania (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=258970)

TimonDg 17-02-2017 20:15

Uszkodzony czujnik parkowania
 
Witam. Dziś rano odpaliłem Auto wbiłem 1 bieg i ciągły pisk z przedniego czujnika (drugi od strony pasażera) . Czy ktoś miał taki przypadek? Reszta czujników działa ok na wizualizacji na tym jednym czujniku cały czas czerwon. Nie ukrywam że bardzo mnie to irytuje staje na światłach ruszam i pisk. Czujnik czysty przecieralem. Obawiam się że bez aso się nie obejdzie ale odrazu zgłoszę resztę uwag.

Miralon 17-02-2017 20:43

Odp: Uszkodzony czujnik parkowania
 
A deszcz padał? U mnie na deszczu takie kwiatki wychodzą. Od zawsze , czyli od 2015 roku :)

TimonDg 17-02-2017 20:51

Odp: Uszkodzony czujnik parkowania
 
Padał ale już nie pada a efekt ten sam wcześniej miałem parę razy sytuację że zapiszczal (raz na miesiąc) ale nie cały dzień każde ruszenie. Miralon i nie denerwuje ci to ? Zglaszales to?

siebek 17-02-2017 21:14

Odp: Uszkodzony czujnik parkowania
 
U mnie to samo występuje przy obfitych opadach. Nic nie zgłaszałem ale mam tak od początku.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

forsuz 18-02-2017 20:52

Odp: Uszkodzony czujnik parkowania
 
Czy wystarcza sama wymiana uszkodzonego czujnika na nowy i będzie działało wszystko?Czy trzeba podłączać pod kompa po wymianie?Chodzi mi o model z 2009 .

mm32 19-02-2017 06:18

Odp: Uszkodzony czujnik parkowania
 
Cytat:

Napisał forsuz (Post 2752389)
Czy wystarcza sama wymiana uszkodzonego czujnika na nowy

Wystarczy wymienić sam czujnik.
Pytanie zadałeś w wątku o mondeo mk5 :027:

taajniak 19-02-2017 20:31

Odp: Uszkodzony czujnik parkowania
 
Cytat:

Napisał TimonDg (Post 2751820)
Witam. Dziś rano odpaliłem Auto wbiłem 1 bieg i ciągły pisk z przedniego czujnika (drugi od strony pasażera) . Czy ktoś miał taki przypadek? Reszta czujników działa ok na wizualizacji na tym jednym czujniku cały czas czerwon. Nie ukrywam że bardzo mnie to irytuje staje na światłach ruszam i pisk. Czujnik czysty przecieralem. Obawiam się że bez aso się nie obejdzie ale odrazu zgłoszę resztę uwag.

Przy deszczu coś takiego miałem czasami.
W moim przypadku, to jest drugi od strony kierowcy. Też myślałem o zgłoszeniu reklamacji, ale póki co 3 razy się to zdarzyło, a tak to jest spokój.

jvc 22-02-2017 13:31

Odp: Uszkodzony czujnik parkowania
 
Cytat:

Napisał taajniak (Post 2753075)
W moim przypadku, to jest drugi od strony kierowcy.

U mnie też drugi po stronie kierowcy. Póki co tylko raz pikał przez parę godzin ,ale to było po myjce. Pewnie jakoś jest bardziej narażony od pozostałych na jakieś zwarcia,zalania.

Gawendziak 04-01-2022 22:10

Odp: Uszkodzony czujnik parkowania
 
Cytat:

Napisał jvc (Post 2754887)
U mnie też drugi po stronie kierowcy. Póki co tylko raz pikał przez parę godzin ,ale to było po myjce. Pewnie jakoś jest bardziej narażony od pozostałych na jakieś zwarcia,zalania.

U mnie też to dzisiaj wyszło. Również po deszczu. Przy każdym hamowaniu na światłach włącza się drugi czujnik od strony kierowcy i piszczy. Czy ktoś rozwiązał ten problem? Czy taka jego uroda? Czy jak wyschnie to przestanie i olać sprawę?

jvc 05-01-2022 07:14

Odp: Uszkodzony czujnik parkowania
 
Cytat:

Napisał Gawendziak (Post 3389398)
Czy jak wyschnie to przestanie i olać sprawę?

Dokładnie

Jak do tej pory nic z tym nie zrobiłem to chyba idzie z tym żyć :D
Czasami po myjni , czasami podczas mocnych opadów. Zdarza się to raz na miesiąc ,czy dwa ,więc olałem temat.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.