Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|wielkopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Poznań dobry mechanik (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=25825)

UfoK122 11-10-2010 08:17

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Witam
Ja również odradzam warsztat Ford na drobnika. Pojechałem do niego z niesprawnym hamulcem ręcznym w moim escorcie. Fakt hamulec działa i auto odebrałem następnego dnia. Ale 1300zł to jak dla mnie kosmos za naprawę. Poza tym poziom obsługi skandaliczny. Właściciel krzyczy na klienta z byle powodu. Wymądrzają się. ODRADZAM

piotrj 10-12-2010 22:37

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Również nie polecam warsztatu na ul. Drobnika. Za wymianę tarcz i klocków policzyli sobie 200 zł ( za sama robociznę).
Właściciel faktycznie specyficzny - nawet jak zadzwonił z informacją , co jest z autem , to kazał do siebie oddzwonić , żeby nie płacić za telefon.

Kiedyś taksówkarz polecał mi dobrego mechanika od diesli (niekoniecznie fordów) na Smochowicach. Jeśli wiecie , o kogo mogłoby chodzić , będę wdzięczna za namiary.

TuneFORCE 17-12-2010 15:17

Odp: Poznań dobry mechanik
 
W razie gdybyście niczego nie znaleźli to zapraszam do nas :)
Mamy w ofercie oryginalne części Forda w dosyć dobrych cenach, sprzęt diagnostyczny jak w ASO i klient u nas nie musi zaznaczać filtrów żeby mieć pewność że zostały wymienione :one:

Szybki448 22-02-2011 11:54

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Witam!
Co do serwisu przy ulicy Drobnika 5 a, to powiem tak, z jednej strony byłem negatywnie nastawiony po przeczytaniu wpisów na forum, z drugiej jednak mój kumpel ich polecał. Zdecydowałem się tam wybrać i powiem szczerze że byłem pozytywie zaskoczony. Właściciel zna się na rzeczy, nie stosuje metody "wymienimy to, to i tamto" i zobaczymy co będzie, za wszystko i tak przecież zapłaci klient, tak jak to niestety często bywa w innych warsztatach. Rzetelnie informuje o kosztach naprawy, a i te nie są wcale wygórowane. Polecam!

LukaszW 07-03-2011 18:14

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Wiosna idzie więc trzeba będzie fieścinkę do warsztatu dać na parę napraw (ręczny, olej, podnośnik szyby, klima, klakson). Interesują mnie te rzeczy więc kogo polecacie w tych sprawach?

mihauuu 22-03-2011 23:50

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Mogę polecić mechanika- Piotr Karpik, ul. Fabianowska, Komorniki. Pierwszy mechanik, który zamiast snuć teorie, wymieniać na ślepo jak leci, straszyć kosztami części i przedstawiać dziwne ceny za zlecenia wykonywane przez osoby trzecie- po prostu wziął i naprawił mojego Mondzioła. Byłem u niego dwa razy. Nie był taki zupełnie najtańszy, nie ma myjni, ale przynajmniej ma normalnie wyposażony warsztat i niezłego mechanika na etacie. Teraz znowu mam kilka rzeczy do zrobienia i się do niego wybiorę.

Co miałem robione: regeneracja zacisków hamulcowych tył (co u innego mechanika podobno niemożliwe- że trzeba niby zaciski wysłać do wyspecjalizowanej firmy i zapłacić 450zł), łożysko tył, wymiana czujnika ABS przód (używka- wyspecjalizowany we Fordach szrot oddalony jest stamtąd jakieś 10minut drogi, ul. Malwowa).

Kżyho 23-03-2011 23:27

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Cytat:

Napisał mihauuu (Post 1623285)
Mogę polecić mechanika- Piotr Karpik, ul. Fabianowska, Komorniki.

Jakiś dokładny adres może? Telefon?
Jak kosztowo to wygląda?

jarkam71 12-04-2011 12:56

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Odradzam również Henryka Dominow, nieźle kasuje za robociznę a ceny części takie jak w ASO, a przy tym niezły cwaniak

dr_carlos 18-05-2011 07:48

Odp: Poznań dobry mechanik
 
qqq

dr_carlos 18-05-2011 07:48

Odp: Poznań dobry mechanik
 
...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.