Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Wersja soft Convers+ (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=91347)

yahoo500 30-06-2011 19:41

Odp: Wersja soft Convers+
 
Cytat:

Napisał lakosik (Post 1676091)
Pomyślałem szczerze mówiąc, że darmowa aktualizacja oprogramowania to żadna łaska ze strony Forda.

To powiedzcie wtedy ile kosztuje ta przyjemność w Waszych serwisach? :)

Koszt jest taki jaki jest koszt podłączenia do kompa (przynajmniej jak się dowiadywałem) - czyli w Krakowie od 200 do 300 :)

A czy ktoś*w końcu napisze jaką ma wersję softu?

_k_l_m_n_ 21-07-2011 11:06

Odp: Wersja soft Convers+
 
Ja mam wersję softu 0809 i właśnie przymierzam się czy nie zaktualizować do 1007, która jak rozumiem po lekturzez forum jest najświeższa.

W Krakowie usłyszałem cenę za taki upgrade od 200 do nawet 370 PLN w zależności od ASO (pytałem we wszystkich trzech).

I teraz rodzi się pytanie. Czy orientuje się ktoś, czy oprócz tego że pod przyciskiem 'OK' będę miał możliwość przełączania wskazań komputera pokładowego (czego faktycznie brakuje) dostrzegę jeszcze jakieś różnice? Zastanawia mnie bowiem czy jeśli to jedyny widoczny niuans to czy warto płacić tę kasę.

Z góry dzięki za info!

_k_l_m_n_ 21-07-2011 18:23

Odp: Wersja soft Convers+
 
Poczytałem jeszcze trochę zagraniczne fora i chyba będę mógł sam sobie odpowiedzieć ;) Z wszystkich wypowiedzi wynika, ze oprócz tego przewijania komputera nie ma żadnych innych rewelacji. Ktoś pisał gdzieś, ze nieco inaczej podświetla się po upgradzie pozycja na liście stacji radiowych (inaczej pamięta ostatnią stację), albo coś jest lekko poprawione w obsłudze źródła USB plus być może poprawione są jakieś błędy softu niewidoczne w interfejsie ale to niestety wszystko.

Jak na tak wątpliwej atrakcyjności zestaw zmian to ASO powinno to robić przynajmniej za darmo bo żądanie płacenia za upgrade i to kilku stówek wydaje się delikatnie mówiąc kpiną...

donpedro60 24-07-2011 00:18

Odp: Wersja soft Convers+
 
Jezeli kaza zaplacic to nie warto.
Oprocz szybkiego dostepu do komp.poklad.co jest na plus,na minus to przynajmniej u mnie przed aktualizacja dokladniej pokazywal zasieg pozostaly do przejechania na tym co w baku.A teraz skacze jak zwariowane w gore i w dol.

PabloWPR 24-07-2011 20:05

Odp: Wersja soft Convers+
 
Cytat:

Napisał donpedro60 (Post 1686845)
A teraz skacze jak zwariowane w gore i w dol.

no to ładny "upgrade" :?

keisim 24-07-2011 22:23

Odp: Wersja soft Convers+
 
Cytat:

Napisał _k_l_m_n_ (Post 1685700)
Ja mam wersję softu 0809 i właśnie przymierzam się czy nie zaktualizować do 1007...

Twoja wersja softu - 0809 - wskazuje, że prawdopodobnie masz najstarszą wersje sprzętową Convers+. Jeżeli tak jest to prawdopodobnie nie uda się do niej wgrać nic nowszego od 0815. Ale głowy za to nie dam... ;)

Czolg 01-01-2012 21:31

Odp: Wersja soft Convers+
 
Czy wie ktoś, czy soft 0811 można zaktualizować do wersji, w której wskazania komputera pokładowego są przełączane przyciskiem OK ?

keisim 01-01-2012 22:37

Odp: Wersja soft Convers+
 
Glowy nie dam ale jezeli masz autko z 2008Q1 to raczej zapomnij o wgraniu softu nowszego niz 0815 (w ktorym OK jeszcze nie dziala jako przelaczajka komputera).
Nowsze softy wymagaja nowszego Convers+.

atomic 09-05-2013 19:41

Odp: Wersja soft Convers+
 
Odgrzeję trochę temat. Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć na 100 % że do Convers+ z softem 0809 nie da się wgrać najnowszego softu ?
Bo powyższe wpisy są w tonie przypuszczającym a nie wiem czego mam oczekiwać od swoich magików do Forda podczas wizyty w przyszłym tygodniu

tedi_k 09-05-2013 20:19

Odp: Wersja soft Convers+
 
Na 100% nie da się. Ostatnia wersja, do jakiej się da podnieść to 0815 lub 0817 (nie pamiętam). Conversy z softem równym-mniejszym 08 różnią się sprzętowo od tych nowszych i w związku z tym zatrzymały się na tym sofcie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.